Yhteystiedot

Jenga Team ry:n hallitus kaudella 2019-2020

 

Puheenjohtaja Kimmo Lintukangas, p.050 3250118, kimmolintukangas@hotmail.com

Varapuheenjohtaja Matti Rauhala p. 045 6511192 matti.rauhala@netti.fi

Sihteeri Katja Noukkala, p.040 7003931, katja.noukkala@gmail.com

Satu Kytösaho p. 050 0755386 s.kytosaho@gmail.com

Mauri Käki, p. 050 557 4266, mauri.kaki@pp2.inet.fi

Katri Montonen p. 050 354 2048, katri.montonen@phnet.fi

Heidi Romppanen p. 040 8219340 heidi.romppanen(at)icolud.com

Tuire Backman p. 050 533 69 76 tuire.backman@hotmail.com

 

Seuran rahastonhoitaja Ilari Itkonen p. 040 5359925 ilari.itkonen@edu.xamk.fi

 

Joukkueiden valmentajien sekä muiden toimihenkilöiden yhteystiedot löytyvät joukkueiden omilta sivuilta.